پیشنهاد طلایی کاربرد موزاییک آلومینیومی

چند پیشنهاد برای داشتن یک آشپزخانه دلخواه:

1- نور طبیعی: از هر روشی برای افزایش نور آشپزخانه استفاده کنید. برای این کار می توانید از درب های شیشه ای و یا استیل جهت انعکاس نور استفاده کنید.

2- راحتی: از آنجاییکه محیط آشپزخانه محیط بسیار پر رفت و آمدی است و هر یک از اعضای خانواده از آن استفاده می کند لذا باید این محیط بسیار راحت بوده و بیشترین لوازم را جهت آسایش اعضای خانواده در خود داشته باشد.

3- ترکیب چشم نواز: از آنجاییکه محیط آشپزخانه می تواند شامل چوب، سنگ، آهن و… باشد بنابراین همه این مواد باید به خوبی با هم ترکیب شده باشند.

4- جزیره: اگر فضای آشپزخانه به اندازه کافی باشد، وجود یک جزیره لازم خواهد بود و و به زیبایی آن کمک بسزایی خواهد کرد.

5- تجهیزات کاربردی: تمام لوازم جانبی موجود در آشپزخانه باید کاملا کاربردی باشند. به عنوان مثال سینک به اندازه ای باشد که جوابگوی جمعیت خانواده باشد.

6- لوازم توکار: استفاده از لوازم توکار محیط آشپزخانه را هماهنگ تر و به گرم شدن محیط کمک خواهد کرد.

7- تجهیزات به روز و مدرن: امروزه استفاده از تجهیزات مدرن موجود در بازار در آشپزخانه اهمیت بسزایی دارد. به عنوان مثال انواع ماکروفرها، اون ها، کشوهای گرم کن و…

8- فضاهای خاص: وجود فضایی مانند شلف جهت قراردادن بعضی از وسایل آشپزخانه که کاربرد بیشتری دارند محیط را بسیار زیباتر خواهد کرد.

9- طراح ماهر: از آنجاییکه محیط آشپزخانه یکی از پر رفت و آمد ترین مکان های خانه می باشد لذا طراحی آن باید توسط افراد ماهری انجام شود تا تمامی خواسته ها برآورده گردد.

10- پیشنهاد طلایی و نوین ما برای طراحی و دیزاین زیباتر فضای بین کابینت آشپزخانه :

فضای میان کابینت های زمینی و کابینت های هوایی (فضای بین کابینت آشپزخانه) مجالی برای استفاده از متریالی خاصی است، گاهی از سرامیک استفاده می شود، گاهی سنگ وارد می شود و گه گاه شیشه فضای خالی را پرمی کند ، دیوارپوش هایی نیز وجود دارند که می توانند به خوبی فضای مورد نظر را پر کنند این دیوارپوش ها معمولا به صورت برچسبی در فضای بین دو کابینت قرار می گیرند و معمولا رویه آن ها از جنس آلومینیوم است و به سرامیک آلومینیومی، کاشی آلومینیومی، موزاییک آلومینیومی، موزاییک کامپوزیتی، کاشی کامپوزیتی مشهور است.

پشت اجاق گاز اشپزخانه با کد 70032

موزاییک پشت اجاق گاز اشپزخانه با کد 70032

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *