کاشی بین کابینت آشپزخانه – 70402087

رنگ ها و طرح هایی کاملا شگفت انگیز

این موزاییک ها جایگزین بسیار زیبایی برای کاشی های سنتی در آشپزخانه ها می باشد.

نصب این تایل های آلومینیومی بر روی کلیه سطوح صاف مانند دیوار، ستون، فضای بین کابینت آشپزخانه، صفحات رو میزی، نوار پشت سینک آشپزخانه، و کلیه سطوح سرامیکی و کاشی، سطوح گچ کاری شده، سطوح چوبی و MDF و سطوح بتنی صاف و همچنین بر روی سطوح کار شده با ورق های فلزی امکان پذیر می باشد.

زیبایی ذات محصول ماست

بسته به موقعیت جغرافیایی می توان این تایل های آلومینیومی را در فضاهای خارجی نیز به کار برد. با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در این موزاییک های آلومینیومی و تکنیک های ساخت منحصر به فرد، انعطاف پذیری در بدنه و طرح و شکل و رنگ آن ها انتظار می رود که بتوان در محیط های متنوع و مختلفی از آن ها استفاده کرد. به عنوان مثال: این تایل های آلومینیومی به دلیل مقاومت حرارتی تا 70 درجه سانتی گراد می تواند در پوشش سطوح با حرارت بالا مانند دیواره های خارجی شومینه ها استفاده گردد.

نکته : قیمت فوق جهت یک تایل می باشد.

دانستنی های کالا

نکات مهم در انتخاب محصول ما

1- مقاوم در برابر پاشش آب :

ضد آب بودن کاشی های سنگی و شیشه ای باعث می شود که بتوان از آن ها در فضاهای مرطوب مانند پشت سینک آشپزخانه، دیوار حمام و سرویس های بهداشتی، دیوار استخر و سونای بخار و حتی در نمای خارجی ساختمان ها استفاده نمود.

2- انعطاف پذیری :

با توجه به انعطاف پذیری بالای این کاشی های سنگی و شیشه ای مخصوصا در مدل هایی با خانه های ریزتر می توان در سطوح منحنی مانند دیوارهای قوس دار و ستون های گرد به عنوان دیوارپوش استفاده نمود.

3- پاکیزگی آسان :

به دلیل جنس طبیعی سنگی و شیشه ای کاشی های بین کابینت آشپزخانه باعث شده آلودگی و کثیفی بر روی آن ها کمتر باقی بماند و برای پاکیزگی آن براحتی بتوان با دستمال مرطوب و نمناک محیط را از هر گونه آلودگی زدود.

نکات مهم درتمیز کردن محصول ما

این کاشی های سنگی و شیشه ای را می توان با اکثر شوینده ها که درجه PH آن مناسب و ملایم باشد و یک دستمال نرم تمیز کرد و همچنین می توان از دستگاه بخارشوی استفاده نمود و انواع لکه ها را از روی کاشی های سنگی و شیشه ای پاک کرد.

ویژگی برجسته و مهم در این محصول ها

از ویژگی های برجسته این کاشی های بین کابینت آشپزخانه، مخصوصا در مدل هایی که خانه های ریزتری دارند میتوان از هر خانه به عنوان یک پیکسل استفاده نمود و با آن ها تصویر یا لوگو و یا طرح خاصی را ایجاد نمود.

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این کالا نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این کالا دیدگاه می‌نویسد. “کاشی بین کابینت آشپزخانه – 70402087”